Nowe pozycjonowanie stron www

Organiczne pozycjonowanie www

Witam serdecznie zajmuję się zawodowo pozycjonowaniem stron www w wyszukiwarkach WEB. Pozycjonuje również wizytówki Google Moja Firma. Moje początki w branży SEO to rok 2010. Wyszukiwarka Google ciągle coś zmienia w swoich mechanizmach wyników szukania, pojawiają się nowe elementy graficzne w Top 1-10.

intro seo silnik

Nowe pozycjonowanie stron to nowe metody i styl pracy by w porę reagować na nowinki płynące od Google. „Wczoraj” szukając frazy miałeś do wyboru lokalizację miasta czy regionu, dziś już tego brak. Pozycjonowanie stron rozpoczęło się wraz z rozwojem pierwszych wyszukiwarek internetowych. Webmasterzy dążyli do tego, aby ich strona pojawiła się jako pierwsza w wynikach wyszukiwarki dla danego zapytania.


SEO (ang. Search Engine Optimization) – działania promujące serwisy internetowe w wyszukiwarkach. Jest kilka metod by to zrobić. W skrócie to pozycjonowanie ” czarne „, ” szare ” i ” białe” . Ja preferuje to ostatnie czyli naturalne i bezpieczne. Gdy strona www jest poprawnie ” postawiona ” to pozycjonuje się naturalnie. Mowa tu o poprawności atrybutów i tagów kluczowych dla treści strony oraz innych zabiegach w kodzie HTML czyli nie widocznych dla oka ludzkiego, a widocznych dla robotów przeglądarek internetowych w tym Google czy Bing. SEO organiczne skupia się również na działaniach których celem jest szybkie otwieranie się strony internetowej!

seo silnik webmaster